Agile Coach, tanácsadó

Feladatok

Cégünk az agile módszertanok bevezetése során végigkíséri a szervezetet és a fejlesztőcsapatot a módszertanváltás minden lépésén. A folyamat elején általános Scrum/Kanban bevezető- és a különböző szerepköröknek megfelelő tematikus tréningeket tartunk; részt veszünk a szervezeti struktúra kialakításában és a projekt előkészítésében, majd az első néhány iterációban az agilis tevékenységek vezetésével illetve a különböző szerepkörök coach-olásával támogatjuk a fejlesztést. A folyamatot addig kísérjük, amíg az a szervezet sajátja nem lesz.
A keresett tanácsadó ezen folyamat egy részében vagy egészében vállal szerepet.

Elvárások

  • Agile projekt-tapasztalat
  • Fejlesztői tapasztalat
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Minimum 5 év IT területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos, határozott személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Gyors problémamegoldó képesség
  • Logikus, gyors gondolkodás
  • Alkalmazkodási képesség partnereink változatos munkakörülményeihez
  • Fejlesztésvezetői, vagy projektvezetői tapasztalat
  • A folyamatos fejlődés melletti elkötelezettség

Előny

  • Előadói, tréneri, tanácsadói tapasztalat

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő cég, fiatalos környezet, biztos hátterű munkahely
  • Kiváló tanulási és fejlődési lehetőség, folyamatos belső képzések
  • Változatos munkakör
  • Fiatal, lelkes csapat
  • Önálló, felelősségteljes munkakör

Munkavégzés helye

  • Budapest
  • Alkalmanként országszerte (megegyezés szerint)

A fényképes, angol nyelvű önéletrajzokat fizetési igény megjelöléssel és motivációs levéllel a jobs [at] sprintconsulting [dot] com címre várjuk.